توافق نامه خرید

بلیط کده بزرگترین مرجع ثبت ، اطلاع رسانی و فروش آنی بلیط های چارتر است. لازم به ذکر است که کلیه بلیط های موجود برروی سایت بلیط کده چارتر بوده وکلیه قوانین و مسایل عرفی فروش بلیط چارتر بر این بلیط ها حاکم است. من جمله
 1- بلیط های چارتر بسته به فصل سفر پر تردد یا کم تردد ممکن است بالاتر از قیمت مصوب دولتی و یا ارزانتر از آن باشد. مصداق قوانین هواپیمایی کشور فقط در مورد بلیط های سیستمی بوده و بلیط های چارتر را شامل نمیشود.
 2- بلیط کده یک سیستم کامپیوتری است که هر روز مورد تست و آزمایش قرارگرفته لذا تقریبا فاقد خطای صدور بلیط است ، لذا مسافر موظف است در زمان خرید با دقت کافی ، ساعت پرواز ، مسیر پرواز ، اسامی وارد شده مسافران ، مبلغ بلیط وسایر موارد مربوطه را برسی و سپس اقدام به ابتیاع نماید. در غیر اینصورت کلیه عواقب حاصله خارج از مسئولیت های وبسایت بلیط کده می باشد.
 3- بلیط چارتر پس از خرید قابلیت استرداد ، کنسلی ، تغییر نام ، تغییر ساعت ، تغییر مسیر و سایر تغییرات را ندارد.
 4- وجه بلیط چارتر در صورت تاخیر مسافر در مراجعه به فرودگاه و بسته شدن گیت و کانتر پرواز به هیچ وجه و هیچ مقدار قابل استرداد نیست.
 5- مسافر موظف است در زمان مراجعه به فرودگاه بلیط کاغذی پرینت شده از بلیط الکترونیک و کارت شناسایی همراه خود داشته باشد ، در غیر اینصورت مسافر مسئول عواقب حاصله خواهد بود.
 6- در صورت لغو پرواز و یا تاخیر های بیش از اندازه ، وجه پرداختیمسافر فقط در ازای دریافت بلیط کاغذی مهمور به مهر و امضای کانتر پرواز مربوطه قابل استرداد است ولاغیر .
7- بلیط کده تمام تلاش خود جهت عودت هرچه سریعتر وجه های استردادی را دارد لیکن عودت وجوه استردادی بعلت وجود پروسه حسابداری در شرکت های چارتر کننده ، زمان بر بوده و بلیط کده در این زمینه مسئولیتی به عهده ندارد.
8- بدلیل امکان بروز مشکلات فنی و یا انسانی در فرایند خرید ، لازم به ذکر است پرداخت بانکی به تنهایی به منزله صدور بلیط نبوده و مسافر تنها در صورت دریافت بلیط الکترونیک و بررسی صحت آن میتواند به صدور بلیط خود استناد نماید. لذا شایسته است مسافران پس از دریافت بلیط الکترونیک خود اقدامات مقتضی مانند برنامه ریزی و یا رزرو هتل خودرا انجام دهند.
9- بلیط کده ضمن تلاش خود در جهت جلوگیری از بروز مشکلات محتمل ، هیچ مسئولیتی در قبال خسارات احتمالی مترتب (از جمله خسارات شغلی و تحصیلی یا از بین رفتن هتل رزرو شده و یا بلیط بازگشت ) بدلیل کنسلی بلیط از جانب ایرلاین ، کنسلی بلیط بدلیل مشکلات جوی ، تاخیر مسافر جهت حضور در فرودگاه ، عدم وجود نام مسافر در مانیفست پرواز و غیره به عهده نداشته و طبق شرایط در صورت بروز خطا از جانب ایرلاین و یا چارتر کننده نماینده ایرلاین ، تنها مبالغ دریافتی را پس از دریافت مدارک مربوطه ، عودت خواهد داد. 10-مسافرانی که قصد استفاده از خدمات خاص، همانند ویلچر و ... در هنگام پرواز را دارند، می بایست قبل از خرید بلیط نسبت به ارائۀ سرویس مورد نظر توسط ایرلاین مربوطه اطمینان پیدا کنند. بدیهی است در صورت عدم ارایۀ سرویس مورد نظر در هنگام پرواز توسط ایرلاین، کليه مسئوليت و عواقب عدم پذيرش مسافر برعهده شخص رزرو گيرنده مي باشد. 11