توافق نامه خرید

بلیط کده بزرگترین مرجع ثبت ، اطلاع رسانی و فروش آنی بلیط های چارتر است. لازم به ذکر است که کلیه بلیط های موجود برروی سایت بلیط کده چارتر بوده وکلیه قوانین و مسایل عرفی فروش بلیط چارتر بر این بلیط ها حاکم است. من جمله
 1- بلیط های چارتر بسته به فصل سفر پر تردد یا کم تردد ممکن است بالاتر از قیمت مصوب دولتی و یا ارزانتر از آن باشد. مصداق قوانین هواپیمایی کشور فقط در مورد بلیط های سیستمی بوده و بلیط های چارتر را شامل نمیشود.
 2- بلیط کده یک سیستم کامپیوتری است که هر روز مورد تست و آزمایش قرارگرفته لذا تقریبا فاقد خطای صدور بلیط است ، لذا مسافر موظف است در زمان خرید با دقت کافی ، ساعت پرواز ، مسیر پرواز ، اسامی وارد شده مسافران ، مبلغ بلیط وسایر موارد مربوطه را برسی و سپس اقدام به ابتیاع نماید. در غیر اینصورت کلیه عواقب حاصله خارج از مسئولیت های وبسایت بلیط کده می باشد.
 3- بلیط چارتر پس از خرید قابلیت استرداد ، کنسلی ، تغییر نام ، تغییر ساعت ، تغییر مسیر و سایر تغییرات را ندارد.
 4- وجه بلیط چارتر در صورت تاخیر مسافر در مراجعه به فرودگاه و بسته شدن گیت و کانتر پرواز به هیچ وجه و هیچ مقدار قابل استرداد نیست.
 5- مسافر موظف است در زمان مراجعه به فرودگاه بلیط کاغذی پرینت شده از بلیط الکترونیک و کارت شناسایی همراه خود داشته باشد ، در غیر اینصورت مسافر مسئول عواقب حاصله خواهد بود.
 6- در صورت لغو پرواز و یا تاخیر های بیش از اندازه ، وجه پرداختی مسافر فقط در ازای دریافت بلیط کاغذی مهمور به مهر و امضای کانتر پرواز مربوطه قابل استرداد است ولاغیر .
7- بلیط کده تمام تلاش خود جهت عودت هرچه سریعتر وجه های استردادی را دارد لیکن عودت وجوه استردادی بعلت وجود پروسه حسابداری در شرکت های چارتر کننده ، زمان بر بوده و بلیط کده در این زمینه مسئولیتی به عهده ندارد.
8- بدلیل امکان بروز مشکلات فنی و یا انسانی در فرایند خرید ، لازم به ذکر است پرداخت بانکی به تنهایی به منزله صدور بلیط نبوده و مسافر تنها در صورت دریافت بلیط الکترونیک و بررسی صحت آن میتواند به صدور بلیط خود استناد نماید. لذا شایسته است مسافران پس از دریافت بلیط الکترونیک خود اقدامات مقتضی مانند برنامه ریزی و یا رزرو هتل خودرا انجام دهند.
9- بلیط کده ضمن تلاش خود در جهت جلوگیری از بروز مشکلات محتمل ، هیچ مسئولیتی در قبال خسارات احتمالی مترتب (از جمله خسارات شغلی و تحصیلی یا از بین رفتن هتل رزرو شده و یا بلیط بازگشت ) بدلیل کنسلی بلیط از جانب ایرلاین ، کنسلی بلیط بدلیل مشکلات جوی ، تاخیر مسافر جهت حضور در فرودگاه ، عدم وجود نام مسافر در مانیفست پرواز و غیره به عهده نداشته و طبق شرایط در صورت بروز خطا از جانب ایرلاین و یا چارتر کننده نماینده ایرلاین ، تنها مبالغ دریافتی را پس از دریافت مدارک مربوطه ، عودت خواهد داد.