بلیط هواپیما را گران نخرید

هفت ترفند خرید ارزان بلیط هواپیما

بلیط هواپیما و قیمت آن این روزها در خبرها بسیار دیده می شوند. اما آیا می توان این روزها با بلیط هواپیما 50 هزارتومانی به کیش، ترکیه یا نجف پرواز کرد؟ بله! می شود. الان که دارم این مقاله را برای شما می نویسم به تازگی از سفرم به استانبول برگشتم که بلیطش رو فقط با 25 هزارتومن خریدم(در حالی که برای رفتن به فرودگاه 30 تومن پول اسنپ دادم).  شما هم می تونین به راحتی با هواپیما سفر برین، بدون اینکه مبلغ زیادی رو هزینه کنین.
هواپیمای چارتر
اگر تا پایان این مقاله با ما همراه باشید 7 ترفند قوی جهت خرید بلیط هواپیما خواهید آموخت که به وسیلۀ آن می توانید با هواپیما، ارزان تر از قطار سفر کنید. این 7 ترفندراز و رمزهای  بسیاری از کارمندان آژانس های هواپیمایی است که پس از تجریبات فراوان به دست آورده اند.

بلیط ارزان هواپیما را چگونه بخرم؟

بلیط ارزان هواپیما یکی از مهمترین دغدغه های مسافران هوایی است. اگر قصد سفر به مشهد، کیش، ترکیه و یا نجف را دارید، استفاده از ترفندهای این مقاله می توانید از فرصت هایی که تنها بخش کمی از مسافران از استفاده می کنند بهره ببرید. ترفندهای خرید بلیط ارزان و چارتر هواپیما(جهت رفتن به شهرهای توریسی)
  1. اول هفته: همیشه در روزهای اول هفته قیمت بلیط هواپیما جهت رفتن به شهرهای توریسی ارزان تر است.
  2. بعد از تعطیلات:  قیمت بلیط هواپیما در روزهای پس از تعطیلات همیشه خیلی پایین تر از روزهای عادی است.
  3. سایت های معتبر: بلیط هواپیما را به صورت آنلاین از سایت های معتبری که به صورت مستقیم اقدام به فروش می کنند خریداری کنید. مثل سایتفروش بلیط هواپیما بلیط کده.
  4. ساعات پرواز: معمولاً بلیط های صبح خیلی زود، یا عصر به بعد دارای قیمت کمتری هستند. جهت یافتن بهترین قیمت در روز پرواز، لیست پروازها را بر اساس قیمت مرتب کنید. سایت معرفی شده فوق این امکان را دارد.
  5. ایرلاین: برخی ایرلاین ها در مسیرهای پروزای معرفی شده دارای قیمت های پایین تری هستند، همچون کیش ایر، کاسپین و زاگرس. با توجه به سطح نه چندان یکسان کیفیت ایرلاین ها، این مورد می تواند موثر باشد.
  6. زمان های خاص: پس از عید نوروز، 15 روز پیش از عید نوروز، زمان امتخانات مدارس، ماه مبارک رمضان، ابتدای مهرو محرم از جمله زمان هایی است که بلیط هواپیما را می توانید با نرخ های بسیار پایین خریداری کنید.
  7. استفاده از نرم افزارهای هوشمند: برخی نرم افزارها(روبات تلگرام) وجود دارند که با استفاده از آن، می توانید در صورتی که در زمانی خارج از موارد ذکر شده در بالا، بلیط هواپیما خیلی ارزان شد، این سیستم ها به صورت رایگان به شما اطلاع رسانی می کنند. به عنوان مثال،روبات تلگرام بلیط کده.
هواپیمای چارتر با استفاده از این ترفندهای مخفی؛ که مخصوص مسافران کاربلند و کارمندان آژانس است، بدون پرداخت هزینه های گزاف بلیط ارزان هواپیما را پیدا کنید و سفر خوبی را آغاز کنید. البته شرکت ما در نظر دارد، محصولات دیگری را که سبب راحتی مسافران و کم کردن هزینه های آنان می شود را در خدمت شما معرفی نماید.